Kurumsal

Dishekimiyim.com,  myDent Lab ve Dent to Lab projeleri Oksijen Yazılım iştirakidir. 

2011 yılından itibaren web tabanlı yazılımlar, masaüstü uygulamaları, diş protez laboratuvarları süreç yönetim yazılımları, e-ticaret ve barkod sistemleri alanlarında hizmet veren firmamız kurulduğu günden bu yana sektörel web sitesi yazılımları da üretmektedir.

Müşterilerimizin ilgisiyle ve destekleriyle her geçen gün büyüyen firmamız bünyesinde genç, dinamik ve yetenekli yazılımcılar ve grafikerler çalıştırarak faaliyet sürdürmektedir.

dishekimiyim.com sitemiz üzerinden diş klinikleri ve hekimleri için; kullanıcı dostu, sınırsız sayfa ve içerik altyapısı sağlayan, mobil cihaz uyumlu ve hiç bir kod bilgisi gerektirmeden yönetmenizi sağlayacak web siteleri altyapısı oluşturup sizlere sunduk.

Dishekimiyim.com Teknolojinin olabildiğince dijitalleştiği, ekonominin elektronikleştiği, İnternetin dinamik bir biçimde hızla gelişip her sektörle ilişkili hale geldiği, ayrıca bağımsız büyük bir sektör halini aldığı günümüzde en iyi hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek amacına sahiptir. Hizmet prensiplerinde dinamik, esnek, yenilikçi, teknoloji kullanımı, kazanımı, aktarımı konusunda öncü olma ilkesine sahip Bilişim, Tasarım, Yazılım Sağlayıcısı ve Geliştiricisidir.

En büyük ilkemiz; faaliyet gösterdiği her alanda ülkemizin önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.


 

Neden Dishekimiyim.com?

İnternet üzerindeki bilinirliğinizi üst seviyeye çıkartmak ve işlerinizi profesyonel yazılım ile kolaylaştırmak için zaman kaybetmeyin!

Dilediğiniz paketi seçin ve aynı gün internetteki profesyonel görünümünüze kavuşun. Size özel geliştirilmiş yönetim paneli ile işlerinizi kolayca yönetin.

İncele

Sipariş Formu